Możecie wyprzeć całą niedoskonałość z waszego świata za pomocą Miłości

Umiłowany Lanello
29 maja 2005

JAM JEST Lanello przybyły do was znów!

JAM JEST przybyłem aby dać wam możliwość zapoznania się z moimi myślami i przemyśleniami o Rosji i sytuacji na świecie. Waszą wolną wolą jest przyjąć moje przemyślenia do wiadomości lub odrzucić je, kierować się nimi w swoim życiu lub odrzucić je.

Ubolewam, ale rzadko wsłuchujecie się w rady, które otrzymujecie od nas.

Dla wielu z was informacja zawarta w tych przesłaniach niczym nie różni się od informacji otrzymywanych z czysto ludzkich źródeł. Przyczyną tego jest słabość waszej Wiary.

W żaden sposób nie możecie uwierzyć swoim ludzkim umysłem, że Wzniesione Zastępy są w stanie tak po prostu przychodzić i rozmawiać z wami.

Dzieje się dokładnie to umiłowani, co dopuszczacie w swojej świadomości. Jeśli w nieskończoność powtarzacie w swojej zewnętrznej świadomości, że w Rosji nigdy nic się nie zmieni i lepiej nie będzie, to naiwnością będzie oczekiwać, że wokół nastąpią jakieś zmiany.

Należy, aby wasza świadomość najpierw zaakceptowała zmiany, a potem następuje osadzanie tych zmian na plan fizyczny. Pamiętajcie, że energia, Boska Energia, może zstępować do waszego świata tylko po krystalicznej strunie umocowanej w waszym sercu, w tajemnej świątyni serca. Boska Energia zstępująca na świat poprzez serca zabarwiana jest waszymi myślami, uczuciami i dążeniami. Jeśli stale powtarzacie w świadomości i stale trzymacie w głowie same złe myśli i podobne przeczucia dotyczące przyszłości Rosji, to czy nie wydaje się wam naiwne, by potem oczekiwać jakichś pozytywnych zmian w tym kraju?

Dlatego w najbliższym czasie koniecznie nauczcie się wypracowywania pozytywnego nastawienia na otaczającą rzeczywistość. Należy kultywować w świadomości pozytywne wizerunki przyszłości swego kraju, miejsca zamieszkania czy nawet swojej rodziny.

Wypracujcie nawyk, by za każdym razem po ukończeniu swoich służeń medytować dla dobra Rosji. Włączcie wspaniałą muzykę klasyczną rosyjskich kompozytorów Rachmaninowa, Czajkowskiego, muzykę wybitnych kompozytorów światowych Bacha, Beethovena, Mozarta.

Rozmyślajcie nad przyszłością swojego kraju, jaką chcielibyście ją widzieć.

Wyrażajcie nawet najbardziej fantastyczne, na pierwszy rzut oka, idee. Budujcie w swojej świadomości szczęśliwą przyszłość dla swego kraju. Jeśli macie trudności w koncentracji na całym kraju, to możecie rozmyślać o działalności, którą może prowadzić wasza grupa.

A jeśli nie należycie do żadnej grupy, to możecie budować w swojej świadomości przyszłość dla swojej rodziny, swoich krewnych i bliskich i wreszcie dla siebie osobiście.

A jeśli zabraknie wam na to fantazji, to wtedy proszę zastanowić się nad tym, czym jest dla was szczęście. Co chcielibyście zmienić w swoim życiu, by stale odczuwać stan szczęścia, pokoju, harmonii i miłości?

Wystarczy, że znajdujecie się we wzniesionym stanie świadomości i odrzucacie od siebie przygnębiające myśli i uczucia, to stajecie się źródłem Światła dla waszego świata. Wyobrażajcie sobie, jak do serca nieprzerwanym strumieniem wlewa się czysta Boska Energia. Posiadacie tę Energię i spoczywa na was pełna odpowiedzialność za zachowanie tej energii w stanie czystości i świętości.

Poczujcie, jak ta Energia napełnia waszą aurę. A aura rozszerza się i wyrównuje. Całe ciało zanurza się w stan błogości, rozkoszy. Odczuwajcie pokój i ufność w sobie, w swoją przyszłość. Zrozumcie, że Bóg troszczy się o was w każdej minucie pobytu na Ziemi. Niezbędna jest tylko czujność i wsłuchanie się w rady otrzymywane od swojej Wyższej części.

Wyższe JA zawsze wie, co należy robić. Wsłuchajcie się w jego rady, przyjmujcie jego pomoc w waszych ziemskich sprawach, nie opierajcie się.

Kiedy przepełnicie się uczuciem spokoju i miłości, to spróbujcie rozprowadzić to uczucie na cały pokój, w którym jesteście. Wyobraźcie sobie, jak wasza aura poszerza się i obejmuje cały pokój. Potem aura nadał poszerza się i obejmuje już cały wasz dom. Aura dalej poszerza się i obejmuje już sąsiednie domy i całe miasto. Każdy człowiek, który znajdzie się w polu działania waszej aury, staje się również taki spokojny, harmonijny i zrównoważony jak wy. Wszystkie złe i trwożne myśli opuszczają każdego człowieka, który trafia w pole działania waszej aury.

Z każdym uderzeniem serca wasza aura poszerza się coraz bardziej. Z każdym wdechem i wydechem zasięg oddziaływania waszej aury staje się coraz większy. Możecie wyobrażać sobie, jak w pole działania waszej aury dostaje się cały kraj i cała kula ziemska.

Cały świat odczuwa stały brak Miłości, spokoju. Możecie obdarować swoją Miłością cały świat, każdą żywą istotę znajdującą się na planecie Ziemia.

Wyobraźcie sobie, jak wiele istot na tej planecie potrzebuje waszej pomocy właśnie teraz. I fale Miłości wychodzące z waszego serca w tym momencie są w stanie zapobiec czyjejś śmierci lub ulżyć komuś w cierpieniu.

Obdarujcie waszą Miłością świat. Jest to coś, co możecie zrobić dla świata, a co nie wymaga od was żadnych dodatkowych nakładów. Prześlijcie waszą Miłość prezydentowi swego kraju. Prześlijcie waszą Miłość wszystkim ludziom, którzy sprawują władzę a od których zależy zmiana sytuacji w waszym kraju.

Kiedy człowiek doznaje Miłości, przesyłanej pod jego adresem, to dodaje mu to siły i pewności w dokonywaniu właściwych Boskich działań.

Módlcie się o to, by wasi przywódcy byli w stanie otrzymać do swego serca Boską Mądrość, by ich serca otworzyły się na Boskie kierownictwo.

Wasz kraj jest waszym dzieckiem, waszym zbiorowym dzieckiem. Na każdym z was spoczywa odpowiedzialność za przejawianie troski o to dziecko.

Obecnie wasz kraj przypomina bezpańskie dziecko, nikomu nie potrzebne, które wszyscy przeklinają.

Zmieńcie swój stosunek do tego dziecka, a sytuacja w kraju się zmieni.

Dałem wam dziś wskazówki na temat codziennej pracy. Możecie sami przygotować tekst medytacji i powtarzać go.

Jedynym warunkiem jest szczerość i czystość waszych uczuć. Jak możecie igrać sobie Miłością, jak możecie igrać sobie troską o swój kraj? Należy czynić to szczerze. Szczerze przesyłać swoją Miłość w każdą nieharmonijną sytuację, która pojawia się w waszym kraju.

Otóż, najpierw zharmonizujcie siebie. Odczujcie Boską Energię napływającą do was, do serca. Odczujcie ciepło w sercu. Odczujcie, jak Boska Miłość i harmonia przenikają do was z Boskiego świata. Teraz możecie rozprzestrzeniać tę Miłość i tę harmonię na cały kraj, na cały świat.

A kiedy w swoim życiu napotkacie jakąś nieharmonijną sytuację, to zawsze przypomnijcie sobie to uczucie Miłości w sercu podczas medytacji i prześlijcie Miłość z serca do tej nieharmonijnej sytuacji.

Walczyć z niedoskonałością całego świata nie możecie, lecz możecie wyprzeć całą niedoskonałość z waszego świata za pomocą Miłości.

JAM JEST Lanello, z miłości do was.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net