Nauka o energii Matki Boskiej

 

Ukochany Paweł z Wenecji

12 maja 2005

 

JAM JEST Paweł z Wenecji, przyszedłem do was.

JAM JEST Nauczycielem Trzeciego Promienia, Promienia Miłości. Nie da się znaleźć w innych promieniach deformacji jaką spotykamy w Promieniu Miłości na Ziemi. Jest to zrozumiałe. Gdyby w dualistycznym stanie świata zdeformowano wszystkie inne cechy Boga (promienie) lecz udało się zachować w pierwotnej postaci tylko cechę Boskiej Miłości, cały świat wyglądałby inaczej. Miłość, cecha Miłości, Prawdziwa Miłość, Boska Miłość, właśnie tego tragicznie brakuje w waszym świecie.

Przyszedłem utwierdzić Miłość. Przyszedłem dać wam Miłość.

Światy są stwarzane przez Miłość i się rozpadają z powodu niedosytu cechy Miłości. Dlatego nadszedł czas zdecydowanie się zastanowić nad Miłością i jej przejawami w waszym życiu.

W rzeczywistości u większości ludzi serdeczna czakra, odpowiadająca za przekazywanie energii Miłości w waszym świecie fizycznym, jest całkowicie zablokowana. Dlatego odczuwacie niedosyt Miłości i staracie się skompensować ten niedosyt poprzez dziwne praktyki, stymulując czysto fizjologiczne instynkty. Uwierzcie mi iż większa część z deformacji Boskiej Energii w waszym świecie jest związana właśnie z nieodpowiednim wykorzystaniem energii Matki Boskiej, lub inaczej mówiąc, waszej energii seksualnej.

Bóg dal wam Święty Ogień, Płomień Świętego Ognia który czyni was podobnymi do bogów. Uwierzcie mi, płomień ten i energia ta są wam dane nie po to żeby wykorzystywać je do swojej przyjemności. Im więcej wykorzystujecie swój Święty Ogień bez zastanowienia się, tym większą karmę sobie przysparzacie. Wasze środki masowego przekazu i stereotypy zachowania w waszej społeczności w sposobie ubierania się i zachowywania, stymulują nieodpowiednie wykorzystanie waszej energii seksualnej.

Upłynie czas i będziecie w stanie zrozumieć prawdziwe przeznaczenie danego wam przez Boga daru Świętego Ognia.

Lecz na razie powinniście zrozumieć że za każdym razem gdy wykorzystujecie ten swój dar niezgodnie z Boskim przeznaczeniem, przysparzacie karmy. Wytwarzacie bowiem karmę, marnujecie Boską energię do otrzymywania próżnych, czysto zwierzęcych przyjemności. W istocie zwierzęta pod tym względem postępują znacznie mądrzej niż wy. One przynajmniej wykorzystują energię seksualną w ramach rocznych okresów godowych, w określonej porze roku.

Podczas aktu seksualnego dochodzi do wyzwalana kolosalnej ilości Boskiej Energii. Można to porównać z wybuchem supernowej gwiazdy. Wiecie że wasza energia przepływa tam gdzie skoncentrowana jest wasza uwaga. Jeśli w momencie wyzwalania Boskiej Energii myślicie o otrzymaniu zadowolenia dla siebie lub dla swojego partnera, wykorzystujecie swoją energię niezgodnie z jej przeznaczeniem. Dla wielu z was moje słowa mogą wydać się zupełnie nie pasujące do ram świadomości którą posiadacie. Zupełnie zdaje sobie sprawę z tego, że moje słowa dla wielu będą brzmieć dziwnie. Jestem jednak zobowiązany poinformować was o najbardziej podstawowych zasadach Boskiej Etyki, z którymi zaznajomione są nawet zwierzęta, lecz o których ludzkość zapomniała z jakiegoś powodu.

Wszystko w tym świecie należy do Boga. Sami jesteście cząstkami Boga. Dlatego wszystko co czynicie, wszystkie wasze czyny powinny być zgodne z Boskim prawem i znajdować się w ramach tego Prawa. Jeśli czynicie cos poza wolą Boga, w ten sposób przekraczacie Prawa tego Wszechświata i wytwarzacie karmę.

Dlatego, jakkolwiek dziwne wydają się moje wskazówki i zalecenia, proszę was na początku przynajmniej je wysłuchajcie.

Zanim przystąpicie do aktu seksualnego, proszę zadbajcie żeby wasze działania były w zgodzie z Boską Wolą. Powinniście mieć prawne małżeństwo z waszym partnerem seksualnym. Nie powinniście wchodzić w jakiekolwiek stosunki seksualne z przypadkowymi partnerami lub z ludźmi waszej płci.

Dlaczego potrzebny jest stały partner, z którym wasze stosunki są zgodne z prawem.

Sprawa w tym że podczas spełniania waszych obowiązków małżeńskich dochodzi do bezpośredniej wymiany energii pomiędzy wami a waszym partnerem. Jeśli podczas zwyczajnego obcowania z ludźmi ciągle wymieniacie się energią, to wymiana energii podczas stosunków seksualnych jest wielokrotnie zwiększona. W rzeczywistości wymieniacie wszystkie swoje energie – dobre i złe. Przyjmujecie karmę jeden od drugiego i dzielicie się swoimi zasługami ze swoimi seksualnymi partnerami. Jeśli jesteście w prawnym małżeństwie, w waszym wspólnym życiu macie możliwość odpracowywać nie tylko swoją karmę, lecz również karmę swojego partnera, jeśli ona przewyższa waszą.

Teraz wyobraźcie sobie że wchodzicie w stosunki seksualne z wieloma partnerami. Wyobraźcie sobie że wielu z nich posiada znacznie mniejszy procent wypracowanej karmy w porównaniu z wami. Ich zadłużenia karmiczne mogą być znacznie cięższe niż wasze. Możliwe iż przyszli oni na ten świat przepracować karmę po morderstwie, zdradzie lub innych ciężkich rodzajach karmy. A więc nie zastanawiając się, wchodząc w stosunki seksualne z nimi, przyjmujecie część ich karmy. Jeśli poza tym posiadacie prawne małżeństwo, przenosicie tą karmę do swojej rodziny. I po tym wszystkim zastanawiacie się dlaczego powstają wszystkie wasze problemy życiowe?

Energia seksualna posiada tę samą naturę jak energia wykorzystana do twórczości i stwarzania w waszym świecie. Gdy marnujecie swój potencjał seksualny dla przyjemności, w ten sposób pozbawiacie się energii twórczej, sami ograniczacie swój rozwój. W rzeczywistości większa część populacji jeszcze w dojrzałym wieku jest tak spustoszona poprzez nadużycie energii seksualnej, iż niezdolna jest do wyższej twórczej działalności. jest ona niezdolna do współtworzenia z Bogiem, lecz również nie może wykonywać zwykłej dla waszego świata pracy twórczej.

Celem mojego dzisiejszego dyktanda jest postawić przed wami bardzo ważną kwestię. Robię to otwarcie i możliwie najszczerzej, bowiem, powtarzam po raz kolejny, znaczna część deformacji ludzkiej energii spowodowana jest właśnie nadużyciem energii Matki Boskiej.

Każdy akt waszych stosunków małżeńskich powinniście wykonywać w imieniu Boga. Zwróćcie się z modlitwą do Boga i poświęćcie Bogu Święty Ogień, który wyzwolicie podczas waszego kontaktu seksualnego. Pamiętajcie iż wasza energia idzie tam dokąd skierowana jest wasza uwaga. Jeśli poświęcicie Bogu wyzwalanie waszego Świętego Ognia, poprzez to skierujecie całą wyzwoloną energię do wyższych sfer Światła. I energia ta potem powróci do was jako błogosławieństwo dla was i waszych dzieci.

Postarajcie się wykorzystać Energię Matki Boskiej tylko do poczęcia dzieci. Jeśli na początku jest wam trudno nałożyć sobie takie ograniczenia, postarajcie się sprowadzić liczbę swoich kontaktów seksualnych do jednego -dwu tygodniowo.

Nie zapominajcie w myślach nakierować całą wyzwoloną energię do Boga. Poproście Boga żeby energia ta została skierowana jako błogosławieństwo dla was, waszych dzieci i całej waszej rodziny. Zawsze pamiętajcie że każde wasze działanie w świecie fizycznym może zostać wykorzystane tak dla dobra jak i dla zła. W każdej minucie i każdej sekundzie waszego postoju na świecie fizycznym otrzymujecie Boską Energię i kierujecie ją albo do wytwarzania iluzji, gdy ona osadza się w tym świecie i pomnaża iluzję, albo kierujecie swoją energię do Boskiego świata, powiększając swoje skarby w Niebiosach, wytwarzacie dobrą karmę i powiększacie swoje zasługi.

Podstawową rzeczą w waszym życiu będzie to jak wykorzystacie swoją energię seksualną.

Chciałbym abyście uważnie zapoznali się z dzisiejszym wykładem i postarali się zastosować w swoim życiu wszystkie moje zalecenia.

JAM JEST Paweł z Wenecji.