Żyjecie w nadzwyczaj błogosławionych czasach. Macie możliwość bezprecedensowego wewnętrznego wzrostu

Potężny Kosmos
3 maja 2005

JAM JEST Potężny Kosmos przybyłem do was w tym dniu. Przyszedłem by trochę rozszerzyć granice waszego postrzegania świata. JAM JEST Kosmiczna Istota. JAM JEST mieszkający w tym Wszechświecie. Cały Wszechświat jest moim domem.

To istotnie jest cud, że ja tak po prostu mogę przyjść do was, do waszych ziemskich domów i udzielić swojej Nauki. Łaska Niebios istotnie jest bezgraniczna.

Wiążecie swoją świadomość z waszym światem i myślicie w granicach swego świata. Dlatego, gdy będę mówił o rzeczach, o których nie macie najmniejszego pojęcia, to informacja ta przejdzie obok waszej świadomości i nie zostawi w niej śladu.

Kosmos na wskroś przeniknięty jest energią i przeniknięty jest informacją. Informacja ta dosłownie przechodzi przez was nieprzerwanym potokiem. W Kosmosie nie ma żadnych tajemnic. Tylko wasze wibracje, ich poziom oddziela was od wszystkich tajemnic Kosmosu.

Każdy z was, podnosząc swoje wibracje otrzymuje dostęp do wciąż nowych poziomów wiedzy. W swojej świadomości nieskończenie wznosicie się ku wiecznej Prawdzie. Ta droga do Boskiej Prawdy wymaga od was naprężenia wszystkich sił. Tylko doświadczając stanu stałego naprężenia i stałego przezwyciężania siebie wzrastacie i wznosicie się coraz wyżej ku szczytowi Boskiej świadomości.

Przechodzicie z jednego świata do innego, podróżujecie po tym Wszechświecie, potem nabywacie możliwość podróżowania do innych Wszechświatów. Zapewne dla wielu będzie niespodzianką jeśli powiem, że wszystko znajduje się wewnątrz was. Światy zjednoczone są wewnątrz was. Wszystkie wasze osiągnięcia gromadzą się wewnątrz was. Jesteście absolutnie unikalni. Rzeczywiście, jesteście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Właściwie jesteście Bogami.

Pierwotnie byliście zrodzeni jako Bogowie i zapragnęliście stworzyć ten iluzoryczny świat, w którym przebywacie. W końcu do syta nabawiliście się [w świecie] waszej iluzji. Nastał czas powrotu do swojej rzeczywistości, do ojczystego świata.

Wiecie, że jesteście zbudowani jak matrioszka*. Posiadacie ciało fizyczne, ale także inne, bardziej subtelne ciała, które składają się na waszą aurę. Posiadacie ciało astralne, mentalne i eteryczne. Wiecie, że ciała subtelne powiązane są systemem czakr. Znacie siedem czakr podstawowych, rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa.

Poziom waszego rozwoju jest w rzeczywistości odzwierciedleniem czystości waszych czakr. Im większa ilość waszych czakr jest otwarta, tym macie większy dostęp do kosmicznej informacji.

Chcę dzisiaj pomówić o czakrach tajemnych promieni. Czakry te położone są pomiędzy siedmioma czakrami podstawowymi. Są one związane z waszymi wyższymi ciałami: z Chrystusowym JA, z ciałem kauzalnym i z Obecnością JAM JEST.

Dostatecznie wielu ludzi na planecie ma otwarte czakry siedmiu promieni podstawowych. Ale przychodzą nowe rasy, które już od urodzenia mają otwarte czakry siedmiu promieni podstawowych a także czakry promieni tajemnych. Ludzi tych charakteryzuje dostęp do informacji ukrytej dla zasadniczej masy ludzkości. Przypomnijcie sobie co mówiłem: informacja jest swobodnie dostępna, cała informacja. Lecz aby otrzymać dostęp do tej informacji musicie wznieść poziom swoich wibracji.

Tak naprawdę przedstawiacie sobą najwrażliwszy element - zbędne są wam doskonałe komputery, bazy danych i wszelkie urządzenia łączności. To co jest niezbędne wam, to po prostu wznieść poziom swoich wibracji. Wtedy otrzymacie dostęp do wszechświatowego banku danych. Wtedy po prostu wiecie, a niekiedy nawet nie możecie zrozumieć, skąd to wiecie.

Cały sekret zawarty jest w czakrach tajemnych promieni. Właśnie przez te czakry otrzymujecie dostęp do kosmicznego banku danych i do wiedzy przechowywanej w ciele kauzalnym. Dopóki ogólna sytuacja w waszym świecie nie zmieni się, nie możecie w pełni realizować swoich zdolności, nawet jeśli macie otwarte czakry tajemnych promieni. Zbyt dużo przeszkód stwarza wasza technokratyczna cywilizacja. Zakłócenia mają postać fal radiowych i rozlicznych promieniowań, ale największe tworzą myśli ludzi, gdyż ich częstotliwość jest najbardziej zbliżona do tych, na których pracują wasze czakry.

Przez wasze czakry Boski świat przenika do waszego fizycznego świata. Wewnątrz was jednoczą się światy. Dlatego najważniejszy staje się poziom rozwoju świadomości, bezpośrednio związany z czystością waszych czakr i z ich otwarciem. Przez czakry tajemnych promieni rodzi się wieczny człowiek.

Obecnie dużo jest w was cielesnego, ciężkiego, ludzkiego, egoistycznego. Stopniowo zrezygnujecie z tych atrybutów gry w fizycznym świecie. Z czasem nie będzie już potrzebne ciało fizyczne. Potem rozstaniecie się z innymi ciałami: astralnym, mentalnym, a nawet eterycznym. I na podobieństwo przeobrażenia poczwarki w motyla, wzbijecie się i wzlecicie w Kosmos. Zyskacie nowe istnienie w nowych ciałach.

Obecne ciała potrzebne są wam tylko do życia w świecie fizycznym. A kiedy nastąpi kosmiczny moment, wtedy rozstaniecie się ze swoimi ciałami i będziecie żyć w innych ciałach, waszych realnych ciałach.

I nie będą już dla was istniały ograniczenia przestrzeni i czasu, ponieważ i przestrzeń, i czas są tylko dekoracje, na tle których zachodzi rozwój waszej nieśmiertelnej części.

Nadejdzie moment, kiedy będziecie wspominać chwile swojego pobytu w ciałach fizycznych, gdyż wszystkie ziemskie życia z wysokości kosmicznej świadomości wydawać się będą tylko kilkoma minutami spędzonymi w gęstym świecie. Wspominając swoje ziemskie doświadczenia nie będziecie rozumieli, dlaczego nie widzieliście swojej przeszłości i przyszłości, dlaczego byliście tak ślepi i ograniczeni.

Jednak właśnie na przezwyciężaniu siebie polega wieczny rozwój i doskonalenie.

Wszechświat przestanie istnieć, kiedy straci zdolność samorozwoju i doskonalenia.

W stosunku do Wszechświata działaja dokładnie taka sama zasada, jaka działa w stosunku do życia tych ludzi, którzy nie chcą się rozwijać, którzy zaszywają się na podobieństwo karaluchów w szpary swojej żałosnej świadomości i nie chcą wychodzić na Światło.

Wszystko, co nie chce kierować się głównym prawem tego Wszechświata, prawem samorozwoju i doskonalenia się, nie może istnieć powyżej określonej granicy.

Pokochajcie naprężenie wszystkich swoich sił i możliwości. Pokochajcie dążenie i burzliwy potok przeszkód do pokonania.

Błogosławcie te przeszkody, błogosławcie swoich wrogów, błogosławcie wszystkie okoliczności i trudności swojego życia, albowiem pomagają wam one wzrastać i przezwyciężać siebie.

Rozwinięte jednostki zmierzają do otrzymania narodzin w jak najbardziej możliwie ciężkich życiowych warunkach. One znają smak przezwyciężania siebie a od przeszkód doznają przyjemności.

Żyjecie w nadzwyczaj błogosławionych czasach. Macie możliwość bezprecedensowego wewnętrznego wzrostu.

I czegoś nawet wam zazdroszczę. Odkryję sekret, że każda istota, która osiągnęła wzniesiony stan świadomości stara się wykorzystać najmniejszą możliwość znalezienia się wśród was w tych trudnych czasach. Pragnie ona jeszcze raz wypróbować siebie i mieć możliwość pomocy tym życio-potokom*, które utraciły wolę życia i rozwoju.

Proces waszego rozwoju wstąpił w fazę, w której świadomość będzie z trudem przystosowywać się do zmieniających się warunków życia zewnętrznego. Gwałtowne zmiany zmuszą was do skupienia się na sprawach najważniejszych z punktu widzenia ewolucji i do rezygnacji z wszystkich zabawek, i z niepotrzebnych rozrywek.

Bóg wszystko przewidział. Miliony Istot Światła troskliwie chronią was i pilnują, żebyście maksymalnie bezpiecznie dokonali przejścia w świadomości na nowy, jakościowo nowy poziom swego rozwoju.

Proponuję swoją pomoc każdemu, kto zwróci się do mnie, wskażę na główny niedostatek, na tę cechę, która w danym momencie przeszkadza waszemu rozwojowi i wzrostowi. A kiedy poznacie swojego głównego, wewnętrznego wroga, to możecie prosić dowolnego Mistrza, pracującego z przekształcaniem tej cechy, aby pomógł wam przezwyciężyć ją. Ale na waszym miejscu spróbowałbym poradzić sobie sam z własnymi wadami.

Tak powiedzcie:

«W imię JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST,
Potężny Kosmosie, pomóż mi zobaczyć moją główną wadę,
która wstrzymuje mój postęp na Drodze do Boga».

Powtórzcie to wezwanie trzykrotnie w ciągu 9 dni a obiecuję, że w waszym życiu zajdzie zdarzenie, które pozwoli zwrócić uwagę na tą wadę.

Wierzę, że na pewno przeobrazicie ją. Po prostu nie macie innego wyjścia.

Życzę wam sukcesów na Drodze! Było mi przyjemnie spotkać się z ludźmi Ziemi.

JAM JEST Potężny Kosmos

* patrz słownik

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net