Możecie otrzymać do dyspozycji potężniejsze narzędzie Boga

 

Ukochany El Morja

29 kwietnia 2005

 

JAM JEST El Morja, przyszedłem do was. JAM JEST przyszedłem, żeby dać niedużą Naukę, związaną z możliwością, którą pozyskacie, kiedy wasze cztery niższe ciała i wasze czakry staną się czyste.

Wiecie, że u większości ludzi, żyjących na planecie Ziemia w obecnych czasach, cztery niższe ciała znajdują się w skrajnie zagrożonych stanie. A ponieważ wiecie, że wasze czakry związują wasze subtelne ciała między sobą i z Boskim światem, to i wasze czakry znajdują się w bardzo opłakanym stanie.

Dlatego postanowiłem dzisiaj dać wam niektóre Nauki, związane z możliwościami, które pozyskujecie, kiedy wasze czakry są czyste. Abstrakcyjne rozważania o oczyszczaniu waszych czterech niższych ciał i czystości waszych czakr nabierze dla was bardziej praktycznego brzmienia.

Otóż, wasze czakry. Wiecie, że posiadacie siedem podstawowych czakr, rozłożonych wzdłuż kręgosłupa i posiadacie również czakry tajemnych promieni, które rozłożone są wzdłuż kręgosłupa, i posiadacie jeszcze liczne czakry, położone w wielu częściach waszego ciała. Wiecie, że wszystkich jest 144 czakr.

12 czakr przekazuje do waszego świata doskonałe Boskie cechy na dwunastu kosmicznych promieniach, a każda cecha niesie w sobie jeszcze dwanaście odcieni czy półtonów. Kiedy wasze czakry otwierają się na wzór czarujących kwiatków, to stajecie się przewodnikiem Boskich cech w waszej fizycznej rzeczywistości.

Bóg przewidział zawczasu wszystkie możliwe nadużycia, których mogła dopuścić się ludzkość nieprawidłowym wykorzystywaniem Boskiej Energii. Dlatego, kiedy nieprawidłowo wykorzystujecie Boską Energię z punktu widzenia Boskiego Prawa istniejącego w tym wszechświecie, przede wszystkim odbija się to na przepustowości waszych czakr. I Boska Energia, która dochodzi do waszych ciał po krystalicznej strunie ograniczana jest na naturalnej drodze. Jest to podobne do tego, jak kran, przez który Boska Energia, postępująca do fizycznego świata, cieknie, niedużo przepuszcza, dopóki całkiem się nie zamknie.

I wasze możliwości nadużywania Boskiej Energii zmniejszają się. Dlatego ten stan świadomości, który przyznany jest ludzkości na obecnym etapie jej rozwoju, nie może mieć do swojej dyspozycji nieograniczonej Boskiej mocy. Dlatego, że pierwszym, co zrobiłaby wasza świadomość, mając dostęp do nieograniczonego źródła Boskiej Energii to zaczęłaby wykorzystywać tę energię dla zaspokajania potrzeb swojego ego. A wiecie, że potrzeb waszego ego niepodobna zaspokoić. Są bezgraniczne.

Dlatego dostęp do Boskiej Energii u większości ludzi jest niezawodnie zakryty.

I po to, aby otrzymać dostęp do Boskiej Energii, wypada wam stanąć na Drodze poświęceń. Droga ta zajmuje nie jedno życie. W wyjątkowych przypadkach, i tylko dla naszych wybranych uczniów pozwalamy przejść tę Drogę w ciągu jednego życia.

Dostajecie testy czy próby na każdą Boską cechę. I musicie przejść każdy taki test 12 razy. W sumie musicie przejść 144 testów w celu przyspieszonego ukończenia poświęceń w dwunastu podstawowych czakrach, co jest potrzebne dla ich rozwoju.

I jeśli by nie ponowne testy, które musicie przechodzić z powodu swojej opieszałości, to moglibyście osiągnąć sukces w przeciągu zaledwie kilku lat.

Co daje wam otworcie czakr? Dlaczego potrzeba do tego dążyć?

Człowiek mający do swojej dyspozycji takie potężne narzędzie, jak otwarte czakry, może okazywać światu nieocenioną służbę. A główna część tego służenia zawiera się w oczyszczaniu otaczającego was świata od jakichkolwiek ujemnych wibracji i negatywnych energii. Moc waszych czakr jest w stanie doskonale neutralizować niewyobrażalną ilość fałszywie kwalifikowanej energii, którą dosłownie nasycony jest wasz świat.

Kiedy, ukochani, czytacie swoje dekrety czy modlitwy, przyciągacie dodatkowe Światło do waszego świata. I to Światło przychodzi do waszego świata przez wasze czakry. Teraz wyobraźcie sobie, o ile więcej Światła jesteście w stanie przyciągnąć do waszego świata, jeśli wasze czakry są w pełni otwarte. Ponieważ w tym momencie, kiedy otwierają się wszystkie wasze czakry, stajecie się doskonałym Buddą, to jest osiągacie w swojej świadomości poziom świadomości Buddy, to nie możecie dopuszczać nawet w swoich myślach niczego, co powodowałoby najmniejszą szkodę otaczającemu was światu i otaczającym was żywym istotom.

Stale przebywacie w modlitewnym stanie świadomości. I nawet nie musicie wypowiadać słów modlitwy, żeby stale przebywać w modlitewnym stanie.

Wasze czakry pracują niekiedy nawet niezależnie od waszej świadomości, na podobieństwo odkurzacza, wciągającego wszystkie śmieci z otaczającego was świata i napełniającego ten świat nieskazitelnie czystą Boską Energią.

Dlatego, kiedy wasze czakry są otwarte, możecie zwrócić się do swojej Obecność JAM JEST i poprosić o skierowanie energii waszych czakr dla rozwiązania tej czy innej sytuacji w waszym świecie. Jeśli wasza prośba zgodna jest z Prawem Boga, to wasza Obecność JAM JEST sama będzie zarządzać pracą waszych czakr, a energia będzie kierowana do tej konkretnej sytuacji, o którą prosicie w waszym wezwaniu.

Możecie wykorzystać energię czakry gardła do swojej obrony, a także dla obrony wszystkich tych, których macie prawo zgodnie z Boskim Prawem obronić.

Możecie transmutować karmę z pomocą waszych czakr, nie tylko swoją karmę, ponieważ swojej osobistej karmy już w tym czasie nie macie, ale karmę planety, kraju. Możecie okazywać adresowaną pomoc tym ludziom, którzy, jak widzicie, potrzebują waszej pomocy, proszą was o okazanie im pomocy.

Są to zaprawdę fantastyczne możliwości i zaprawdę nieoceniona pomoc ludzkości, którą możecie okazywać, jeśli przechodzicie potrzebne poświęcenia dla rozwoju waszych czakr.

Aby była zrozumiana moc, którą w tym przypadku dochodzi do waszej dyspozycji przytoczę przykład. 10 minut pulsowania waszej centralnej czakry, transmutującej karmę, zamieni czytanie dekretów fioletowego płomienia w przeciągu 400 godzin.

Jest to doprawdy najmocniejsze narzędzie, ukochani, i to narzędzie ukryte jest wewnątrz was.

Celem dzisiejszego spotkania było odsłonięcie wam perspektywy i możliwości następnego kroku.

Ukochani, liczni z was są gotowi do tego kroku i liczni znajdują się wpół drogi do pełnego rozwoju swoich czakr. Powinniście wiedzieć, do czego macie dążyć i jaki jest kolejny krok. Uzyskacie do dyspozycji moc, która zupełnie podlega kontroli waszej Obecności JAM JEST. A jeśli spróbujecie wykorzystać tę moc niezgodnie z Wolą Boga, to wasze czakry po prostu nie będą wibrować. A jeśli znajdziecie sposób, jak obejść Kosmiczne Prawo i wykorzystać Boską Energię do swoich osobistych celów, wasze czakry zamkną się i będzie wam odmówione w przyszłości mieć dostęp do Boskich Energii.

Bóg jest gotowy dać wam najbardziej doskonałe narzędzie, tak potrzebne jest wam w tych ciężkich dla Ziemi czasach. Bierzcie. Korzystajcie. I tylko od was samych, ukochani, zależy, czy otrzymacie do swojej dyspozycji to doskonałe narzędzie czy nie.

Mówię wam: czas nadszedł, możecie otrzymać do swojej dyspozycji potężne narzędzie Boga. Musicie tylko zrobić wybór i skierować się na Drogę poświęceń i przejść szczęśliwie każde z poświęceń, które Bóg pozwolił wam przejść.

JAM JEST El Morja, i do spotkania na Drodze poświęceń.