Wejdę do waszych świątyń i będę działał poprzez was

Umiłowany El Moria
28 kwietnia 2005

JAM JEST El Moria znów przyszedłem do was przez mojego posłannika.

JAM JEST przyszedłem, aby utwierdzić w was nową wiedzę i zrozumienie tych wydarzeń, które zachodzą obecnie na subtelnym planie planety Ziema.

Wiecie, że zachodzi zmiana cykli. Dużo powiedziano o tym w przesłaniach danych poprzez tego posłannika, a także przez innych posłanników.

Czym charakteryzuje się obecny etap przeobrażeń, które zachodzą na Ziemi w związku ze zmianą cykli?

Będziecie zdziwieni, jeśli powiem, że przeobrażenia na planie subtelnym są już praktycznie zakończone. Wszystkie warstwy planu subtelnego, za wyjątkiem najniższych warstw astralnych zostały przez nas oczyszczone od tych negatywnych energii, które zdołali przeniknąć do warstw nieodpowiadających ich istocie.

Była to ogromna praca umiłowani, i pomyślnie zakończyliśmy ją.

Obecnie nastąpił etap, kiedy właśnie przystępujemy do oczyszczania warstw bliskich planowi fizycznemu oraz samego planu fizycznego.

W czym tkwi trudność? Siły, które bezprawnie potrafiły przeniknąć do warstw z wysokimi wibracjami, obecnie zostały przez nas przyciśnięte do Ziemi. Szukają one jakiegokolwiek pretekstu, żeby utwierdzić swoje pozycje na planie fizycznym i w najbardziej gęstych warstwach planu astralnego. Siły te nie mają własnego źródła Boskiej Energii i karmią się waszą energią, którą tak nierozważnie czasami oddajecie im do pełnej dyspozycji.

Z tego powodu obecnie pierwszoplanowy staje się kwestia kontroli wydatkowania Boskiej Energii. Motywem przewodnim prawie wszystkich tych przesłań, jeśli uważnie je przeczytaliście, okazuje się właśnie kontrola wydatkowania Boskiej Energii, którą umiłowani, powinniście realizować samodzielnie.

Każdy z was jest źródłem Boskiej Energii dla waszego świata fizycznego. Sami, jako istoty obdarzone wolną wolą, wybieracie na co wydatkujecie darowaną wam Boską Energię.

Tej energii nie możecie nie używać. Boska Energia napływa do waszej aury z Boskiego świata nieprzerwanym strumieniem w każdej minucie i każdej sekundzie waszego pobytu na Ziemi. Tylko od was zależy, jak dysponujecie tą Boską Energią.

Siły ciemności nie mają dostępu do Boskiej Energii, ale są bardzo doświadczone w sposobach przywłaszczenia waszej Boskiej Energii. One zabierają energię, którą tak bezmyślnie oddajecie im przez każdą bezbożną działalność, którą pozwalacie sobie uprawiać w waszym świecie.

Cały współczesny przemysł w 90% pracuje dla zaspokojenia energetycznych potrzeb sił ciemności. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, umiłowani? Wydaje się wam nieszkodliwym, kiedy idziecie na koncert muzyki rockowej albo pozwalacie sobie na oglądanie filmów grozy, mydlanych oper, filmów propagujących przemoc.

Wydaje się wam niewinnym, jeśli podążając za modą kupujecie zupełnie niepotrzebne wam rzeczy. Każda nabywana przez was rzecz niesie w sobie określone wibracje. Są przedmioty niosące w sobie Światło ale są i takie, które odbierają wam Światło.

Czy zastanawialiście się nad tym, kiedy wydajecie swoje pieniądze, ekwiwalent Boskiej Energii, na nabywanie nie-boskich rzeczy?

Czy radzicie się swego Chrystusowego JA, kiedy robicie zakupy?

W każdej chwili swojego życia dokonujecie wyboru, a wybór ten kieruje waszą Boską Energię na pomnażanie iluzji tego świata lub na jej redukcję.

Kiedy zabarwicie Boską Energię pięknymi uczuciami napełnionymi radością i miłością, wtedy podwyższacie wibrację tego świata. Jednak kiedy napełnieni jesteście negatywnymi myślami i uczuciami wypełniacie ten świat ciężką energią, gęstą melasą swojego negatywizmu.

Tylko sami możecie sprawować kontrolę nad każdym ergiem* wydatkowanej przez was Boskiej Energii. My nie możemy zrobić tego za was. Chcielibyśmy bardzo, żeby każdy z was przemienił się w elektrodę Światła, napełniającą otaczający świat wibracjami harmonii, piękna, miłości, radości. I zobowiązujemy się pomagać każdemu z was, kto szczerze zechce pomóc w naszej pracy oczyszczania z sił ciemności waszej oktawy. Ale nie możemy zmusić was do dokonania takiego wyboru, umiłowani.

Proponujemy wam bardzo proste rozwiązanie, które nawet nie wymaga dodatkowego nakładu czasu, potrzebnego do odmawiania modlitw. Choć obecnie modlitwy potrzebne światu jak nigdy dotąd, stają się dodatkowym źródłem Światła dla oktawy fizycznej.

Stała kontrola sposobu wydatkowania Boskiej Energii nie będzie wymagała od was żadnych dodatkowych nakładów, a wręcz odwrotnie, będzie sprzyjała ekonomii waszych środków pieniężnych. Ponieważ, jeśli zastanowicie się nad tym, na co wydajecie swoje pieniądze, to okaże się, że 90% rzeczy i artykułów, które nabywacie, nie są w ogóle potrzebne dla utrzymywania waszego ciała fizycznego. Jest wręcz przeciwnie, one przyczyniają się do rujnowania ciała i stajecie się uzależnieni od całego przemysłu, który na początku wciąga was w proces rujnowania ciała fizycznego i psychiki, a następnie usłużnie proponuje ogromny wybór kosztownych środków, które jakoby przyczyniają się odbudowaniu zdrowia.

Kontrolujcie siebie przez cały dzień. Śledźcie swoje myśli, swoje uczucia. Gdzie skierowane są wasze myśli, tam płynie wasza energia. Popatrzcie, o czym myślicie. Myślicie o niesprawiedliwości władzy i posyłacie swoją energię członkom waszego rządu, myślicie o tym, jak niesprawiedliwie obszedł się z wami kierownik w pracy i posyłacie mu swoją energię, myślicie o treści dopiero co oglądanej opery mydlanej i posyłacie swoją energię na spotęgowanie całego egregora** sztucznych myśli i uczuć znajdujących się na planie astralnym.

Jesteście odpowiedzialni za każdy erg energii, którą bezmyślnie tracicie. I za każdym razem, gdy wydatkujecie swoją energię niezgodnie z Boskimi zasadami tworzycie karmę. A kiedy jesteście poinformowani o prawie karmicznym i wciąż kontynuujecie naruszanie Boskich zasad by dogodzić swemu ego, to wasza karma przyjmuje o wiele cięższy charakter.

Uwierzcie, nie mówimy słów na próżno. I nie tracimy naszej energii daremnie. Każde słowo, powiedziane wam w tych przesłaniach przez tego posłannika, posłane jest właśnie po to, aby dać wam wiedzę, której najbardziej potrzebujecie w tej chwili.

Dlatego nie zmęczy nas powtarzanie wam wciąż tego samego: jesteście odpowiedzialni za wydatkowanie swojej energii i wasza odpowiedzialność za wydawanie waszej energii się podwaja, jeśli kontynuujecie swój dawny sposób życia po przeczytaniu tych przesłań i wmawiacie sobie, że wszystko, o czym w nich się mówi, w żaden sposób was nie dotyczy.

Znajdujecie się we wcieleniu w fizycznej oktawie, a wielu z was przed wcieleniem przyjęło zobowiązanie pomocy ludzkości w tych ciężkich czasach przejścia. Teraz przypominany wam o wziętych na siebie zobowiązaniach.

Zatem nie mówcie, kiedy staniecie przed Radą Karmiczną, że niczego nie wiedzieliście i o niczym się nie domyślaliście, że was nie uprzedzono i niczego nie słyszeliście.

Powtarzam wam wciąż od nowa. Skończył się czas nauki. Wymaga się od was konkretnych działań i konkretnych kroków na planie fizycznym.

Jaśniej wyrazić naszych żądań do was, jak te dane przez tego posłannika, chyba już się nie da. Powinniście zmienić priorytety swojej świadomości.

Zrozumcie, że jesteśmy bezsilni, aby cokolwiek zrobić na planie fizycznym nie mając waszej pomocy i wsparcia. Brak nam dostępu do waszego fizycznego świata, chyba że ktoś z was przygotuje swą świątynię dla naszej obecności i uczyni wezwanie użycia swych czterech niższych ciał do tego, abyśmy mogli skorzystać z waszych rąk i nóg dla zrealizowania naszych planów.

Zatem daję wam to wezwanie. Proszę, wykonujcie je każdego dnia:

«W imię JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST,
w imię mojej potężnej Obecności JAM JEST,
w imię mojego Świętego Chrystusowego JA
wzywam umiłowanego El Morię do wejścia do mojej świątyni
i działania przeze mnie dla przejawienia Woli Boga
w fizycznej oktawie i gęstych warstwach planu astralnego.
Umiłowany El Moria, powierzam do Twojej pełnej dyspozycji
wszystkie moje cztery niższe ciała: ciało fizyczne,
ciało astralne, ciało mentalne i ciało eteryczne.
Działaj przeze mnie, jeśli jest na to Święta Boska Wola.
Niech się spełni Wola Boga. Amen. »

Obiecuję wam, że kiedy tylko nadarzy się okazja, wejdę do waszych świątyń i będę działał poprzez was.

Tak zmienimy ten świat! A Ziemia będzie żyć i stanie się piękną gwiazdą wolności, radości i miłości!

JAM JEST El Moria dałem to przesłanie z punktu najwyższej Miłości do was

*erg - jednostka energii.

**patrz słownik

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net