Przyszliście na ten świat działać. Spełniajcie swój obowiązek

Umiłowany El Moria
25 kwietnia 2005

JAM JEST El Moria znów przybyły do was przez tego posłannika.

Spieszę utrwalić swoje momentum Światła w polu siłowym Tatiany. Zgodnie z darowanym mi obowiązkiem namaszczałem wszystkich posłanników na przestrzeni ostatnich stu lat.

I teraz, w tym momencie umieszczam swoją elektroniczną obecność nad Tatianą jako znak mojej opieki.

Okazanie mego sponsorowania organizacji jest niemożliwe, ponieważ nie ma takiej organizacji na planie fizycznym. Jest tylko posłannik.

Dlatego Ja dzisiaj ustanawiam swoje sponsorowanie i ustalam ochronną nić w aurze Tatiany.

Robię to teraz. ... Dokonało się!

Od tego momentu udzielam Tatianie pełnomocnictwo reprezentowania mnie w fizycznej oktawie i przyjmuję ją pod swoją protekcję.

Cieszę się, że znów mam swojego przedstawiciela na Ziemi, na fizycznym planie planety Ziemia.

Wiecie, że staram się pracować z ludźmi. Czy znajdziecie innego Mistrza, który by miał tylu uczniów, co ja? Jednak swoje osobiste sponsorowanie okazuję nadzwyczaj rzadko i tylko w wyjątkowych przypadkach.

Być może, nie domyślacie się, co to znaczy.

Gdy tylko Bractwo otrzymuje możliwość posiadania stałego fokusu Światła, ustalonego w aurze posłannika, znajdującego się w jakimkolwiek kraju, to do czasu utrzymywania się tego fokusu Światła, nie tylko posłannik, ale i cały kraj znajduje się pod naszym protektoratem.

Dlatego zwracam waszą uwagę na dzisiejsze wydarzenie. Zobaczymy, co będzie w przyszłości, na ile nasze nadzieje i nasze zaufanie będą uzasadnione.

Dotyczy to nie tylko posłannika, dotyczy to tych nosicieli Światła, którzy są obecnie wcieleni w Rosji. To dla wszystkich szansa otrzymania niebywałego wsparcia i pomocy Niebios we wszystkich waszych poczynaniach.

Obiecuję tym, którzy przyjęli naszego posłannika całym swoim sercem, że od dzisiaj będę odpowiadać na każde wasze wezwanie. Będę okazywać całą pomoc, jaka może być okazana we wszystkich waszych poczynaniach. Jedyny warunek stanowi czystość intencji i zgodność waszych inicjatyw z Wolą Boga.

Umiłowani, czy zdajecie siebie sprawę z tej możliwości, którą otrzymujecie? Czy nie zapiera wam tchu otrzymanie pomocy i protekcji Wzniesionych Zastępów na pierwsze wasze wezwanie?

Czy możecie sobie wyobrazić, jak szybko przeobraża się wszystko wokół was?

Otóż, wszystko, co musicie zrobić, to podejść do ołtarza lub wejść do swego serca i dokonać następującego wezwania:

«W imię JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST,
w imię mojej Potężnej Obecności JAM JEST,
w imię mojego Świętego Chrystusowego JA,
zgodnie z możliwością daną przez umiłowanego El Morię
poprzez posłannika Wielkiego Białego Bractwa Tatianę Mikuszynę,
proszę żeby Wola Boga była przejawiona w tym, co robię
i co urzeczywistniam w imię Boga w tej fizycznej oktawie».

Dalej wyjaśniacie istotę tego przedsięwzięcia czy dzieła, w którym chcecie uzyskać moją osobistą pomoc i pomoc Wzniesionych Zastępów.

Możecie napisać swoją prośbę na kartce papieru i spalić. W ten sposób, nawet nie mając organizacji, otrzymacie pomoc wprost okazaną w waszych Boskich sprawach, gdziekolwiek byście nie byli.

Bez znaczenia jest, czy działacie w pojedynkę czy wspólnie z grupą ludzi o tych samych poglądach.

Abyście mogli także skorzystać z wezwań posłannika jako pomocy w waszym dziele, polecam żeby kopię swojej prośby skierować wprost do mojego posłannika.

Od tego dnia Tatiana otrzymuje płaszcz mojego osobistego posłannika, poza płaszczem posłannika Wielkiego Białego Bractwa, który został włożony na jej ramiona rok temu.

W taki sposób wkrótce poznamy wszystkich nosicieli Światła, którzy są gotowi włączyć się do tej nowej łaski i działać w ramach tej łaski.

Istnieje jednak różnica w stosunku do naszych wcześniejszych łask. Wcześniej ustanawialiśmy fokus w konkretnej organizacji, znajdującej się w konkretnym kraju. Zgodnie z regułą, posłannik stał na czele tej organizacji, a na jego barkach spoczywała cała organizacyjna praca. Teraz obraliśmy inną drogę. Będziemy na waszą prośbę okazywać swoje sponsorowanie tym organizacjom, które stwarzacie w swoich miejscach zamieszkania.

Proszę nie czekać na żaden rozkaz, oprócz nakazu swego serca.

Przyszliście we wcielenie, a każdy z was przyszedł z określoną misją. Wiecie, co należy robić.

Stworzenie organizacji, która mogłaby ogarnąć wszystkie aspekty działalności, nie jest dla was koniecznie. Mało tego, to nie musi być organizacja społeczna czy religijna.

Możecie utworzyć organizację komercyjną aby utwierdzać Boskie zasady w metodach prowadzenia biznesu w waszych krajach. Możecie także utworzyć własną placówkę ochrony zdrowia czy instytucję oświatową.

Jedyne wymaganie: priorytetem waszych organizacji muszą być Boskie zasady, leżące u ich podstaw i pomoc otaczającym ludziom.

Za pieniędzmi nie gońcie. Pieniędzy będzie akurat tyle, ile będzie potrzeba do wykonania planów.

Pieniądze, energia pieniędzy jest czynnikiem wtórnym. Głównym zaś jest czystość waszych serc i pragnienie wypełnienia Woli Boga.

To jest wasza służba, którą przyszliście urzeczywistnić w tym świecie.

Nastały czasy konkretnych działań. Tylko nie mówcie mi, że nie wiecie, co macie robić. Rozejrzyjcie się wokół.

Czyżby wasze oczy nie widzą tego, do czego mogą być przyłożone wasze zdolności, wasze wysiłki, wasze ręce i nogi?

Nastały czasy konkretnych działań. Przyszliście na ten świat, żeby działać. Bądźcie dobrzy, spełniajcie swój obowiązek.

Dość pustych rozmów i wyjaśniania, kto z was osiągnął większe rezultaty na Drodze.

Chcę zobaczyć, co tak naprawdę możecie zdziałać w otaczającym was fizycznym świecie.

Przyszliście na ten świat działać. Spełniajcie swój obowiązek!

A jeśli do tej pory nie zrozumieliście, o czym mówię, to przyjdzie mi zejść do was, zakasać rękawy i pokazać wam, co należy robić.

Popatrzcie, ile jest śmieci wokół was.

I to są nie tylko fizyczne śmieci. To są śmieci, którymi przepełnione są wszystkie środki waszej masowej informacji, telewizja, Internet, gazety.

Zajmijcie się sprzątaniem śmieci wokół siebie i w swojej świadomości.

A jeśli ktoś z was nie wie, gdzie skierować swoje wysiłki, pozostanie mu tylko modlić się i prosić Boga o oświecenie, ponieważ zbytnio oderwaliście się od Boskiej Rzeczywistości i nawet nie możecie uświadomić sobie, na ile świat, w którym przebywacie, jest oderwany od Boskiej Rzeczywistości.

Zmieniły się czasy i wraz ze zmianą cykli wybieramy inny sposób działania.

Opieranie się na jednej organizacji nie jest właściwe, ponieważ stałaby się łakomym kąskiem i pokusą dla tych, którzy pragną przewodzić.

Umieścimy nasz fokus Światła nad każdą organizacją, która odpowiada naszym zasadom i która zwróci się do nas wprost lub przez tego posłannika w celu ustanowienia naszego protektoratu. I będziemy działać przez każdego, kto przygotował swoją świątynię na nasze przyjście. Po prostu skorzystamy z waszego zaproszenia by wejść do świątyni i waszej propozycji stania się naszymi rękami i nogami na fizycznym planie.

I wejdziemy do waszych świątyń. A zajdzie to tak naturalnie, że nawet nie spostrzeżecie naszej obecności, a my ukażemy wam najlepszą drogę, którą powinniście postępować, i to, do czego najpilniej należy skierować swój wysiłek.

A jeśli ktoś powie, że nie ma żadnej możliwości utworzenia swojej organizacji czy otworzenia swojego biznesu, że nie ma towarzyszy o tych samych poglądach i stronników, że jest zupełnie samotny, to pozwólcie, że wam nie uwierzę.

Żyjecie wśród ludzi, a ci ludzie potrzebują waszej pomocy. Posiadacie cztery niższe ciała i ciała te potrzebują oczyszczenia.

Dlatego nie mówcie mi, że nie wiecie, co macie robić, czym macie się zająć.

Nastały czasy aktywnych działań. Będzie okazana wam pomoc Niebios w każdych poczynaniach, jeśli są zgodne z Wolą Boga!

Na co jeszcze czekacie?

Czy naprawdę mam przyjść i pokazać, co macie robić? Wtedy podstawcie ramiona, a ja przełożę na was część moich obowiązków i część mojej pracy.

Każdy powinien spełnić swój obowiązek. Zacznijcie pracować, a będziecie zdumieni tą pomocą, która będzie wam okazana.

JAM JEST El Moria i jestem zawsze z wami tam, gdzie czynicie konkretne dzieła w imię Boga.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net