Macie stać się elektrodami, poprzez które nastąpi nasycenie Światłem planu fizycznego planety Ziemia

Umiłowana Pallas Atena,
17 kwietnia 2005

JAM JEST Pallas Atena przychodząca do was poprzez tego posłannika.

Czy znacie mnie? JAM JEST Bogini Prawdy i JAM JEST też członkini Karmicznej Rady.

JAM JEST przyszłam do was dzisiaj, aby udzielić pewnych nauk dotyczących przejawów Prawa Karmy w świecie fizycznym. Kiedy przychodzicie we wcielenie, wtedy za wami zamyka się zasłona i przestajecie pamiętać o tym, co działo się z wami przed wcieleniem. Zapominacie swoje poprzednie wcielenia. Taki stan rzeczy istniał nie od zawsze. Ten środek wobec waszego życia bardziej jest humanitarny niż ograniczający.

Rzecz w tym, że w wielu swoich żywotach dokonywaliście nie tylko samych najlepszych uczynków, a jeślibyście pamiętali o wszystkich ciężkich czynach i nadużyciach, to nie bylibyście w stanie funkcjonować w obecnym życiu. Dlatego zasłona w waszej pamięci zamyka się od razu po urodzeniu. Jednak zasłona ta nie jest gęsta dla tych, którzy swoimi zasługami utorowali sobie drogę dla posiadania daru widzenia przeszłości i przyszłości. Wiecie, że dar jasnowidzenia posiadało wielu proroków i świętych wcielonych na Ziemi w przeszłości i teraz.

Zasłona unosi się, gdy wasze cztery niższe ciała osiągają określony stopień czystości, a wasza świadomość dochodzi do poziomu, przy którym nie może przestraszyć się pewnych rzeczy, zdarzających się przy współoddziaływaniu światów. Ludzka świadomość jest w istocie bardzo ograniczona. Jest ona ograniczona tą rolą, którą spełniacie w bieżącym życiu, a także jest ograniczona waszą karmą, którą wytworzyliście w minionych życiach. Tak naprawdę, karma stanowi przeszkodę, stojącą między wami a bardziej subtelnymi światami. Wasza karma stanowi energię, gęstą energetyczną substancję, która wibruje na bardzo niskich częstotliwościach. Te niskie wibracje stanowią zasłonę, która oddziela was od naszego świata. Dlatego, umiłowani, nie ma żadnej różnicy między wami a mną, prócz różnicy w naszych wibracjach. A kiedy dzięki staraniom i zasługom otrzymujecie możliwość uwolnienia się od swojej karmy, uwolnienia się od swoich niedoskonałości, to osiągacie możliwość obcowania z naszym światem i przebywania w nim. Zakres waszego postrzegania świata rozszerza się i pozyskujecie liczne zdolności nazywane darami Ducha Świętego.

Dlatego celem mego dzisiejszego spotkania jest danie wam bardziej wyraźnego zrozumienia tego, że jedynie sami i wasze działania w przeszłym i obecnym życiu utworzyły tę zasłonę, która oddziela was od Rzeczywistego Świata Boga. A ponieważ według zamiaru Boga wszyscy w tym Wszechświecie rozwijają się na drodze ewolucyjnej, to następny etap, który na pewno osiągnięcie, będzie etapem uwolnienia się od karmy ziemskich wcieleń. Pozbywacie się swojej karmy i wznosicie się na wyższy energetyczny poziom.

Tak naprawdę, uwolnienie od karmy można osiągnąć kilkoma sposobami. Można dokonywać właściwych wyborów. Wasze życie to szereg sytuacji, w których zawsze dawana jest możliwość dokonania jednego z dwóch wyborów. Jeden z wyborów przybliża was do Boga, a drugi od Niego oddala. Wszystko jest bardzo proste. Całą różnorodność życiowych sytuacji można sprowadzić tylko do tych dwóch wyborów. I tylko tą drogą postępują wszyscy ludzie, przyjmujący wcielenie na Ziemi. Pozostałe drogi są pomocnicze.

Znana jest droga praktyki modlitewnej, kiedy za pomocą momentum swoich serc przyciągacie do swojego życia dodatkową Boską Energię, dzięki której rozpuszczacie swoje karmiczne długi.

Niedawno powiedziano wam o bardzo wysokiej praktyce rozpuszczania karmy przy pomocy pulsowania czakr (16 kwietnia 2005). Praktyka ta staje się dostępna dopiero na dostatecznie wysokim poziomie duchowych osiągnięć.

Najważniejsze dla was, mimo wszystko, staje się dążenie do przezwyciężenia ograniczonego stanu, w którym znajdujecie się wskutek karmicznych przyczyn. Jeśli znacie diagnozę, to łatwiejsze jest znalezienie prawidłowej metody leczenia i zastosowania jej w swoim życiu. Dlatego wszystko, co robicie w życiu, stanowi sposób pokonywania własnego ograniczonego stanu karmicznego. Po to właśnie przyjmujecie wcielenie.

Takie jest Prawo tego świata. Kiedyś wybraliście doznanie siebie we wcieleniu jako indywidualności. Otrzymaliście wolność do przeprowadzania swoich eksperymentów. I zaczęliście używać Boską Energię według swojego uznania. Do tego była wam dana osobowość. Na pewnym etapie rozwoju ewolucyjnego wasza osobowość była obdarzona rozumem. A rozum ma właściwość dwoistości. Ma on możliwość wyboru, jak używać swoich zdolności.

I w rezultacie waszych eksperymentów z rozumem zaczęliście otaczać się coraz bardziej gęstymi energiami, tworząc karmę. To znaczy, użyliście Boskiej Energii niezgodnie z zamiarem Boga, a zgodnie z zamysłem waszego własnego rozumu.

Wasza działalność w gęstym świecie fizycznym w ciągu milionów lat wytworzyła otaczającą rzeczywistość, w której się znajdujecie. Wiecie, że otaczający świat stanowi zwierciadło, w którym odbija się wasza niedoskonała świadomość. Był to etap, kiedy zgodnie z planem Boga dla tego Wszechświata pozwolono wam eksperymentować z Boską Energią według własnej wolnej woli.

A teraz rozpoczyna się nowy etap. W pierwszym etapie pogrążyliście się w iluzji, a teraz nadszedł etap powrotu do Rzeczywistego Świata Boga. Według zamysłu Stwórcy te same dusze, które uczestniczyły w stworzeniu iluzji, poprzez swoje działania muszą pokonać ten przejaw iluzji. A przede wszystkim, koniecznie musicie wyrzec się niedoskonałego tworzenia w swojej świadomości.

W pierwszym etapie wy wszyscy coraz bardziej pogrążaliście się w materii i wszyscy coraz bardziej oddzielaliście się od Boga. W drugim etapie poprzez uświadomienie swojej Jedności z Bogiem powinniście powrócić do rzeczywistej części was samych, wyrzekając się iluzji i zwracając się ku Rzeczywistości.

Pokonując swój niedoskonały stan, odpracowując swoją karmę, podwyższacie własne wibracje, a jednocześnie z podwyższaniem wibracji podnoszą się wibracje otaczającego was świata.

Przezwyciężacie siebie, przezwyciężacie swoją ludzką naturę i nabywacie coraz więcej Boskich cech, i tak stopniowo powracacie ku Boskiej Rzeczywistości, z której wasze dusze przybyły do świata fizycznego celem eksperymentowania.

Dyktanda, których udzielamy poprzez tego posłannika, służą do rozbudzenia pamięci waszej duszy i właściwego ukierunkowania waszych dążeń. Rozwijając się stopniowo, wyrabiacie coraz bardziej właściwe postrzeganie i poznajecie Boską Prawdę, a na pewnym etapie stajecie się jednością z tą Prawdą.

Próbowałam dzisiaj dać wam nieco inne spojrzenie na zmiany zachodzące obecnie na Ziemi. Tak naprawdę, wszystkie zmiany staną się możliwe tylko z waszą pomocą, dzięki dążeniu waszych serc i tej Boskiej Energii, którą wprowadzacie w wasz gęsty świat.

W najbliższym czasie wszyscy czytający to przesłanie mają stać się elektrodami, poprzez które nastąpi nasycenie Światłem planu fizycznego planety Ziemia.

Życzę wam sukcesów na tej drodze i pokonania w swoim wnętrzu wszystkiego, co przeszkadza w urzeczywistnieniu zamysłu Boga dla tej planety.

JAM JEST Pallas Atena.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net