Dam wam moją Mantrę

 

Pan Kriszna

9 kwietnia 2005

 

JAM JEST Kriszna, przyszedłem do was poprzez tego posłannika.

JAM JEST Kriszna, Pan Kriszna. Znają i czczą mnie w Indiach. Wiedzą o mnie również w wielu krajach na świecie dzięki wiernym Panu Krisznie.

W rzeczywistości jestem wszędzie. Jestem w kształtach, jestem tez w braku formy, jestem w świadomości, jestem w Duchu.

Moje osiągnięcia pozwalają mi być obecnym w wielu formach jednocześnie. Jestem Wszechobecny.

Najbardziej rozpowszechniony jest mój obraz jako chłopca-owczarza z fletem. Ja rzeczywiście najbardziej kocham ten obraz I właśnie w takiej postaci pojawiłem się w swojej ziemskiej inkarnacji ostatnim razem w miasteczku Vrindavan.

Dałem swoim wiernym mantry, wychwalające imie Boga. Dałem im te mantry ponieważ umysł ludzi podczas rozpoczętego po moim powrocie cyklu Kali Juga, nie był przygotowany na odbioru wywyższonej nauki. Umysł jest niespokojny i niepokorny. Dlatego ciągle powinien być zajęty czytaniem mantr, wychwalających imię Boga.

Gdy umysł zajęty jest powtarzaniem imienia Boga, pozostaje mu niewiele czasu na niższe myśli i odczuwanie niskich pragnień.

Mantry te, praktyka czytania mantr, pozwala założyć wodze umysłowi aby został on pokorny Wyższemu Ja człowieka.

Chciałbym aby ludzie z całej planety powrócili do praktyki wychwalania imienia Boga jako najkrótszej Drogi prowadzącej ku Bogu.

Stajecie się tym do czego podąża wasz umysł. Jeśli jest on ciągle skupiony na obrazach propagowanych przez TV i plakatach reklamowych, taki umysł przywiązany jest do tego świata i nie jest zdolny uwolnić się od niego.

Wykonywanie praktyk wychwalania imienia Boga nie wymaga żadnych specjalnych warunków. Nie trzeba wam uczestniczyć w żadnych kościelnych ceremoniach, nie trzeba należeć do jakiejkolwiek grupy religijnej lub organizacji. Wszystko co jest wam potrzebne to nauczyć się prawidłowo wymawiać imiona Boga i wymawiać te imiona w odpowiednim stanie umysłu. Podczas wymawiania mantr, powinniście być całkowicie skupieni na tym co Boskie. Wasz umysł powinień przestać błądzić myślami o przedmiotach i obrazach otaczającego was świata fizycznego.

Powinniście myśleć o Bogu i tylko o Bogu.

Nie ważne co będziecie robić podczas wymawiania mantr. Możecie myć naczynia, podróżować transportem miejskim, pracować w swoim ogrodzie, spacerować z dziećmi, znajdować się w swoim miejscu pracy.

Dobrze byłoby gdybyście wymawiali je na glos, może cicho aby nie przeszkadzać sąsiadom, lecz można również wymawiać je w swoich myślach żeby nie przyciągać czyjejś uwagi.

Zawsze pamiętajcie że wymawiacie te mantry dla Boga, a nie po to by przyciągnąć uwagę ludzi wokół was.

Niektórzy wierni zbyt dużo wymawiają imion Boga. Całe dnie spędzają na czytaniu mantr. Szczególnie bardzo lubią wymawiać mantry w obecność wielu ludzi, żeby wszyscy zobaczyli jak starannie slużą Bogu.

Efekt takiego czytania mantr będzie dokładnie odwrotny, bowiem energia, energia Boska w tym przypadku będzie utracona na wzmocnienie ego, a nie do wzmocnienia połączenia z Bogiem.

Dam wam moją mantrę.

Proszę was, znajdźcie ludzi którzy umieją wymawiać tę mantrę, kupcie kasety z tą mantrą. Bardzo ważne jest aby kasety z nagraniami moich mantr zawierały odpowiednie Boskie wibracje. Poczujcie prawdziwe Boskie wibracje swoim sercem.

Jeśli wy lub wasi bliscy wymawiają imię Boga i wychwalają imiona Boga w nieznanym im języku, nie róbcie tego.

W tym przypadku powinniście wykorzystać inna praktykę, która zaprowadzi was krótszą drogą ku Bogu.

Wiele jest dróg i ścieżek prowadzących do Boga. W praktyce każdy ma swoją własną drogę.

Nigdy nie zapominajcie również że istnieje wiele dróg i ścieżek prowadzące do nikąd.

Jeżeli jednak usiądziecie ze skrzyżowanymi rękami nie robiąc nic i spodziewacie się nadejścia cudu, to najprawdopodobniej taki cud nie nadejdzie.

Bogu potrzeba abyście wkładali własną pracę. Im więcej własnej pracy zastosujecie, tym więcej pomocy dostaniecie z góry.

Daje wam moją mantrę. Obiecajcie mi wymawiać ją dokładnie tyle razy ile dostarcza wam ona przyjemności.

Wymawiajcie moją mantrę podczas robienia swoich prac domowych. Wykorzystujcie każda wolna minutę żeby ją wymawiać.

Wiem, iż wielu ludzi w swoich wcześniejszych wcieleniach mieszkało w Indiach. Dla nich wymawianie mantr stanowi naturalną potrzebę. Ci sami ludzi powinni wcześniej zareagować niż inni na moją prośbę.

Istnieje starożytny historyczny związek pomiędzy Indiami a Rosją.

Dawno temu do Indii przyszła bardziej rozwinięta cywilizacja w porównaniu z populacją ówcześnie zamieszkujące Indie. Cywilizacja ta, naród ten przyszedł z północy. Dla wielu będzie niespodzianką jeśli powiem że ludzie ci przyszli z terytorium które obecnie zajmuje Rosja.

Dlatego istnieje bardzo ścisłe połączenie pomiędzy ziemia Matki Indii a ziemia Matki Rosji.

Te dwa państwa są bardzo bliskie sobie przede wszystkim dzięki swoim bogatym duchowym tradycjom.

Mam nadzieję że Rosja przypomni sobie swoje starożytne historyczne korzenie i wiarę swoich historycznych przodków, których korzeniem była wiara narodu zamieszkującego tę krainę w starożytnych czasach historycznych.

Na terytorium Rosji założono wiele świątyń i wiele kryształów.

Te święte rzeczy są uśpione do pewnego określonego czasu. Lecz nadejdzie określony termin i razem z przebudzeniem świadomości tej nacji, rozpoczną życie historyczne święte rzeczy, rozpoczną pracę pełną silą skupienia Światła, rozprowadzone na terytorium tego państwa, ukryte do czasu przed wzrokiem naukowców wierzących tylko w to co widzą.

Daje wam moją mantrę i wiem że może ona obudzić w was pamięć historii i wspólnych korzeni będących u samej podstawy rosyjskiego języka.

 

HARE KRISZNA HARE KRISZNA

KRISZNA KRISZNA HARE HARE

HARE RAMA HARE RAMA

RAMA RAMA HARE HARE

 

Powtarzajcie tą mantrę w sanskrycie.

Dźwięki tej mantry dodadzą wam siły i radości, rześkość i pewność siebie, pewność w swojej przyszłości i przyszłości Rosji.

JAM JEST Kriszna. Odczuwam waszą potrzebę mojej pomocy. Okażę wam tę pomoc jeśli zwrócicie się do mnie.

Niech nie zasmuca was moja zewnętrzność i moje inność niż obrazy w waszych kościołach, do których przyzwyczailiście się modlić się.

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy mną a Jezusem. Jesteśmy jedną, niepodzielną całością, Jednością na poziomie Ducha.

Moje imię Kriszna oznacza to samo co imię Chrystusa.

Wszelkie różnice i cały podział istnieje jedynie w waszej ograniczonej świadomości oraz tylko w tej chwili historycznej, szczególnie ważnej dla przebudzenia waszej świadomości ze snu w którym spędzaliście miliony lat.

Będę cieszył się jeśli niektórzy z was skorzystają z mojej rady i wymawiać będą moją mantrę.

JAM JEST Kriszna i byłem z wami, aby przynieść wam cząstkę mojej miłości.