Nastał czas powrotu do Ojcowskiego Domu

 

Ukochany Alfa

8 marca 2005

 

Moje ukochane dzieci, JAM JEST Alfa. Pokonałem ogromną odległość, nie fizycznie, lecz w świadomości tego posłannika, by mieć możliwość rozmawiania teraz z wami.

Dzieci Ziemi, nastał czas kosmicznej możliwości, o której słuchaliście z ust posłańców i proroków przez ostatnie kilka tysięcy lat ziemskich.

Jest to czas bezpośredniego obcowania, kiedy wasze organy zmysłów nie będą więcej ograniczały wam odbioru Boskiej Rzeczywistości. Jest to czas przejścia ku nowemu, bardziej subtelniejszemu poziomowi świadomości.

Zgódźcie się, że możliwości waszych organów zmysłów i możliwości waszej świadomości są dość ograniczone.

Złapani jesteście w pułapkę waszej własnej ograniczonej świadomości, którą sami wybraliście. Uważacie, że będziecie panami swojego przeznaczenia, swojej planety. Chcieliście stać się podobni Bogu, lecz wcześniej ograniczyliście swój świat w ramach tej planety.

I dokładnie tak, jak nadchodzi czas dla pisklęcia, by wykluć się z jaja, tak dla was nastał czas kosmicznej możliwości, gdy wreszcie trzeba wyjść poza granice waszego świata.

Jak to osiągnąć? Czy trzeba budować coraz nowsze i doskonalsze maszyny latające, coraz potężniejsze teleskopy?

Nie! Możliwość pełnego dotarcia do tych dalekich światów i nieskończoności, o których mówili wam prorocy i posłannicy z przeszłych czasów znajduje się wewnątrz was. Stworzeni jesteście na obraz i podobieństwo Boże, zatem nie ma dla was, gdy tworzycie nic niemożliwego.

Twórzcie! Budujcie! Podążajcie!

Szukajcie, a znajdziecie!

Szukajcie nie w świecie, który was otacza. Szukajcie w głębi swojego serca.

Wsłuchajcie się w swoje serce. Tego mocnego połączenia pomiędzy waszym sercem a mną, waszym Ojcem, nigdy nie przerwano. Tak samo jak wszystkie naiwne dzieci w wieku przejściowym, chcieliście sami spróbować, sprawdzić siebie. Ja wam nie przeszkodziłem. Czyniliście ze swoimi ciałami i ze swoim światem wszystko, co zechcieliście.

Lecz nastał koniec, skończył się czas, który wam dano na eksperymentowanie.

Już czas, byście powrócili do domu, do swojego Ojca.

Wielu nie powróci. Bo za bardzo polegali i polegają na cielesności, wątpliwej iluzji, otaczającej was w waszym iluzorycznym świecie.

Stworzyliście iluzję poprzez swoją świadomość, wykorzystując moją energię. I sami utonęliście w tej iluzji.

I tak samo jak dzieci szukają pomocy i wzywają swoich rodziców, kiedy napotkają trudności, tak samo wy powinniście zwrócić się po pomoc do mnie, waszego Niebiańskiego Ojca.

Nadszedł czas odwrócenia cyklów. Czas rozrastania się iluzji jest zastępowany innym etapem kosmicznego aktu kurczeniem się przejawionych światów. Prawdopodobnie jesteście zaznajomieni z niektórymi ze wschodnich nauk o (budowie) wszechświata oddychanie Jedynego; oddychanie Brahmy; wdech Brahmy; poszerzanie się wszechświata i jego kurczenia się.

Nie jest to proces jednoczesny, sam punkt zwrotny procesów trwa miliony lat oraz jego trwanie jest różne dla różnych układów światów, zależne od stopnia ich materialności.

Dla was jest ważne zrozumienie, że zakończył się czas na pomnażanie iluzji i nastał czas na rozstanie się z nimi.

Zajmie to sporo czasu według ziemskich miar, lecz proces ten już się rozpoczął. Niezależnie od tego, czy niektóre niegrzeczne dzieci chcą lub nie chcą, iluzja musi być usunięta. Świadomość powinna się zmienić.

Wszystko to, co stawia opór, to się co sprzeciwia Prawu, będzie wysłane na przetapianie w kosmicznym piecu, podobnie jak zeszłoroczna trawa i słoma.

Kiedy dzieci wyrastają, opuszczają ojcowski dom. Wchodzą w życie, tworzą, kreują swoje życie, doświadczają. Niestety, błądząc po drogach życiowych, nie wszystkie wracają do ojcowskiego domu.

Ja wzywam was teraz do Domu. Zwracam się do wszystkich moich synów i córek. Kocham was wszystkich, niezależnie od tego, co czyniliście niewłaściwego w tym lub w którymś z poprzednich swoich wcieleń.

Nadszedł czas na powrót do Ojcowskiego Domu. Przyszedłem przebudzić waszą świadomość, (waszą) pamięć o waszym Źródle.

Przyszedłem wam przypomnieć o waszej pierwszej Miłości.

Powróćcie. Usłyszcie moje Wołanie.

Dążcie do zetknięcia się z subtelnymi światami w swoim sercu. Zacznijcie poznawać drugą rzeczywistość. Ona wejdzie w waszą świadomość. Wasza świadomość poszerzy się i będzie w stanie coraz lepiej postrzegać subtelne światy.

Spadnie zasłona z waszych oczu i zobaczycie Anioły i elementale. Zobaczycie Królestwo Boże wokół was. Królestwo, do którego staracie się dosięgnąć w świecie fizycznym, przyjdzie do was na tyle, na ile zrezygnujecie w swojej świadomości z tego świata fizycznego.

Odwagi,Ufajcie! Podążajcie.

A ja was przywitam z otwartymi ramionami w Ojcowskim Domu.

JAM JEST Alfa, wasz Ojciec Niebiański i czekam na wasz powrót z niecierpliwością i Miłością.